0902 110 378 • office@mushroom.sk • Dodanie od 1,5 €, nad 50 € zadarmo • 99% tovaru skladom

Vitajte!

NEVIETE PODĽA ČOHO SI VYBRAŤ FRISBEE? ČÍTAJTE ĎALEJ!

Chcete si kúpiť svoj prvý lietajúci tanier (frisbee), a netušíte čo je to ten “Ultimate”, “Freestyle” či nebodaj “Canine” ? Nasledujúce riadky sú určené práve vám. Takže:

ULTIMATE FRISBEE

90 % zákazníkov si kupuje práve tieto lietajúce taniere. Ich ideálna veľkosť, hmotnosť a tvar sú výborné nielen pre hru Ultimate, ale aj na bežné hádzanie na ulici, v parku či hocikde inde.

Patria sem všetky disky Discraft Ultra Star, Mushroom Ultimo, UltiPro Five Star, UltiPro Blank, čo sú klasické ultimateové frisbee. Ďalej aj špeciálne edície: Fosforové (svietia v tme), Chameleon (na slnečnom svetle menia farbu na sýtu fialovú) a Winter (disky z mäkšieho plastu, vhodné do chladného počasia, kedy sú obyčajné disky tuhé a bolia z nich ruky).

L.E.D. FRISBEE

Aerobie SkyLighter je výborný disk na hru po zotmení. Musíme vyzdvihnúť jeho skvelé letové vlastnosti, odolnosť voči nárazom a hlavne svetelný efekt. Vrelo odporúčam na hádzanie si v meste pri pouličnom osvetlení. Ich dióda úžasne zvýrazní disk a ľudia sa budú len otáčať :)

AEROBIE RING - LIETAJÚCE KRUHY

Svojím tvarom a konštrukciou sa zásadne odlišujú od klasických frisbee, čo ale spôsobuje ich výnimočné letové vlastnosti. Ring totiž hodíte s veľmi malou námahou neuveriteľne ďaleko. Keď sme prvýkrat my testovali tieto výrobky, tak sme boli unesený ich doletom, rýchlosťou a presnosťou letu. Ich mäkká hrana má veľký význam a zaručuje jemné chytanie aj pri rýchlych hodoch.       

AEROBIE SUPERDISC

Superdisc je trochu menší ako klasické Ultimate Frisbee, letí však výborne. Jeho hlavnou výhodou je mäkký okraj, vďaka ktorému sa veľmi príjemne chytá a aj hádže, keďže gumový kraj sa výborne drží a ovláda pri hádzaní.          

AEROBIE ORBITER BUMERANG

Spočiatku sme neverili, že tento bumerang môže letieť tak ako výrobca deklaruje. Po pol hodinke skúšania však prišli prvé úspechy a musíme uznať, že sa to naozaj dá a bumerang nieje len fáma :) Výborný doplnok na spestrenie dňa.    

FREESTYLE FRISBEE

Tieto taniere sú v priemere o 1 cm menšie ako Ultimate disky a o 15 g ľahšie. Majú teda 160 g a priemer 26 cm. Druhý podstatný rozdiel je, že sú vyrobené z mäkšieho plastu.

To všetko len preto, aby pri rôznych trikoch, keď sa chytá rotujúci tanier na špičku prsta (resp. na nechet) hráč pocítil menší náraz.       

JUNIOR A REKREAČNÉ FRISBEE

Junior lietajúci tanier by som zvolil hlavne ak máte malé deti (do 10-12 rokov). Tieto disky sú menšie a ľahšie a preto sa deťom ľahšie hádžu. V prípade nárazu do niečoho nežiadúceho hrozí aj menšia škoda, veď vieme aké sú deti :)  

Medzi rekreačné disky radím jednoznačne "L.E.D. Frisbee Junior". Ich osvetlenie je výborné v noci, ale cez deň by som volil určite iný disk. Aj ich vypracovanie a materiál nie sú až na tak vysokej úrovni, ako Ultimate disky. Pre Vaše deti to však bude výborná zábava za málo peňazí.  

MINI FRISBEE

Discraft Ultra Mini disky majú tri využitia: 1. hráči Discgolfu ich používajú ako značku, kam spadol ich hod a odkiaľ hádžu ďalej. 2. Mini disky sú skvelé na interiérové hádzanie. Doma si predsa nebudete hádzať veľký disk, s ktorým rozbijete monitor, telku, všetko. Malé disky sú tak ľahučké, že neublížia ani poháru. 3. Recesia. Takýto maličký disk predsa nemá každý !

CANINE FRISBEE PRE PSOV

Hádam nie je čo vysvetľovať. Taniere prispôsobené požiadavkám psíčkarov. Použitý plast je mäkší, aby neublížil chrupu psa pri chytaní disku. Váha je tiež znížená z rovnakého dôvodu.  

Budeme veľmi radi, ak sa s nami podelíš o Tvoj názor - a kľudne nás poriadne skritizuj, aby sme sa mohli polepšiť :) Ale aj pochvala nás poteší :)
Zle sa Ti orientovalo na stránke? Našiel si gramatickú chybu, preklep? Mal si technický problém, niečo nefungovalo? To všetko nás zaujíma.
Za Tvoju pomoc Ti úprimne ďakujeme a pošleme zľavu 10%!
Poslať
Kupón: df56s5d8