0902 110 378 • office@mushroom.sk • Dodanie od 1,5 €, nad 50 € zadarmo • 99% tovaru skladom

Vitajte!

UltiPro SpaceDog Modrý Svetlý

Viac pohľadov

UltiPro SpaceDog Modrý Svetlý
6,99 €

Dostupnosť: Skladom

UltiPro SpaceDog Modrý Svetlý lietajúci tanier frisbee určený pre psov a ich majiteľov, nadšencov frisbee. Tento frisbee disk je vyrobený z inéhu materiálu ako bežné disky.

Popis

Detaily

UltiPro SpaceDog Modrý Svetlý lietajúci tanier frisbee určený pre psov. Tento frisbee disk je vyrobený z inéhu materiálu ako bežné disky. Plast je o poznanie mäkší a to hlavne kvôli tomu, aby sa nepoškodil chrup psa pri chytaní disku. Disk je aj o dosť ľahší, váži "len" 105 gramov a aj to je úľava pre psí chrup.

Neviem ako Váš pes, ale ten náš bez zábran chytá aj nepodarené hody, pri ktorých disk padá z výšky niekoľko metrov. Vtedy sme naozaj radi, že je ten tanier taký poddajný a ľahký. Samozrejme disk nieje nezničiteľný, to ani výrobca nechcel. Musíte preto rátať, že po čase bude frisbee poznačené zubmi Vášho psa. Naša skúsenosť hovorí, že sa jedná len o estetickú chybičku a aj napriek tomu frisbee lieta perfektne aj na dlhé vzdialenosti.

Vrelo teda odporúčame každému psíčkarovi.

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Farba Modrá
Výrobca UltiPro
Typ Frisbee Canine (Pre psíkov)
Váha Frisbee 105 g
Priemer Frisbee 23,5 cm
Recenzie

Zákaznické recenzie 1 item(s)

0 bodov
Toto frisbee je na nič. Nič nevydrží, nelieta dobre, nemá žiadne plusy. Kúpil som aj Aerobie Dogobie a ten je oveľa lepší - lepšie sa hádže, pes ho poľahky dvihne aj z asfaltu, nevidno na ňom žiadne známky po zuboch. Odporúčam Dogobie.
Hodnotenie produktu
Recenziu zaslal(a) Martin / (Odeslané 9.3.2018)
Budeme veľmi radi, ak sa s nami podelíš o Tvoj názor - a kľudne nás poriadne skritizuj, aby sme sa mohli polepšiť :) Ale aj pochvala nás poteší :)
Zle sa Ti orientovalo na stránke? Našiel si gramatickú chybu, preklep? Mal si technický problém, niečo nefungovalo? To všetko nás zaujíma.
Za Tvoju pomoc Ti úprimne ďakujeme a pošleme zľavu 10%!
Poslať
Kupón: df56s5d8