0902 110 378 • office@mushroom.sk • Dodanie od 1,5 €, nad 50 € zadarmo • 99% tovaru skladom

Vitajte!

UltiPro SpaceDog Oranžový

Viac pohľadov

UltiPro SpaceDog Oranžový
6,99 €

Dostupnosť: Skladom do 14 dní

UltiPro SpaceDog Oranžový lietajúci tanier frisbee určený pre psov a ich majiteľov, nadšencov frisbee. Tento frisbee disk je vyrobený z inéhu materiálu ako bežné disky.

Popis

Detaily

UltiPro SpaceDog Oranžový lietajúci tanier frisbee určený pre psov. Tento frisbee disk je vyrobený z inéhu materiálu ako bežné disky. Plast je o poznanie mäkší a to hlavne kvôli tomu, aby sa nepoškodil chrup psa pri chytaní disku. Disk je aj o dosť ľahší, váži "len" 105 gramov a aj to je úľava pre psí chrup.

Neviem ako Váš pes, ale ten náš bez zábran chytá aj nepodarené hody, pri ktorých disk padá z výšky niekoľko metrov. Vtedy sme naozaj radi, že je ten tanier taký poddajný a ľahký. Samozrejme disk nieje nezničiteľný, to ani výrobca nechcel. Musíte preto rátať, že po čase bude frisbee poznačené zubmi Vášho psa. Naša skúsenosť hovorí, že sa jedná len o estetickú chybičku a aj napriek tomu frisbee lieta perfektne aj na dlhé vzdialenosti.

Vrelo teda odporúčame každému psíčkarovi.

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Farba Oranžová
Výrobca UltiPro
Typ Frisbee Canine (Pre psíkov)
Váha Frisbee 105 g
Priemer Frisbee 23,5 cm
Recenzie

Zákaznické recenzie 2 item(s)

Celkovo som spokojny aj s komunikáciou Mushroom.sk a dobou dodania.
Disk Spacedog nas prekvapil, zatial najlepsi co sme mali. Nas psik sa rychlo naucil chytat ho a vyzera, ze disk aj chvilu prezije. Napriek tomu si idem objednat dalsie do rezervy :-)
Hodnotenie produktu
Recenziu zaslal(a) František / (Odeslané 23.8.2019)
OK
Dokonalý servis. Niet čo dodať. Som spokojný.
Hodnotenie produktu
Recenziu zaslal(a) František / (Odeslané 15.11.2018)
Budeme veľmi radi, ak sa s nami podelíš o Tvoj názor - a kľudne nás poriadne skritizuj, aby sme sa mohli polepšiť :) Ale aj pochvala nás poteší :)
Zle sa Ti orientovalo na stránke? Našiel si gramatickú chybu, preklep? Mal si technický problém, niečo nefungovalo? To všetko nás zaujíma.
Za Tvoju pomoc Ti úprimne ďakujeme a pošleme zľavu 10%!
Poslať
Kupón: df56s5d8