Magicyoyo rukavica na yoyo

Magicyoyo rukavica na yoyo

YoyoFactory Response Pads sada

Sada úzkych silikónových padov od YoyoFactory pre tvoje responzívne yoyo obsahuje az 12 padov rôznych farieb.

Každá farba má svoj účel a využitie. Balenie obsahuje aj prehľadný graf s funkčnosťou jednotlivých farebných prevedení.

9,99 €
Dostupnosť: Skladom (odosielame hneď)
Ostáva už len 1 na sklade
SKU
yyf pads set

Vďaka jedinečným vlastnostiam padov si môžeš svoje yoyo nastaviť presne podľa svojich potrieb. Sada obsahuje 4 biele, 2 červené, 2 žlté, 2 modré a 2 hnedé pady.

Biele pady: ide o univerzálne pady, ktoré sa hodia na všetky typy a štýly yoyovania. Nájdete ich takmer v každom yoyi po rozbalení.

Červené pady: ide o súťažné pady. Veľmi rýchlo sa dostanú do optimálnej návratnosti, ale zároveň sa veľmi rýchlo opotrebujú.

Žlté pady: nazývajú sa tiež Consistant Pads. Ide o pady s najdlhšou trvanlivosťou. Počas celej svojej životnosti sa vracajú a točia stále rovnako. Odporúčame na dlhé domáce yoyovanie.

Modré pady: nazývané tiež The Grippy Pads. Chvíľu im trvá, kým sa dostanú na počiatočné nastavenie. Sú preto vhodné pre tých, ktorí majú radi ostrý response, silné roztáčanie a istotu pri bindoch.

Hnedé pady: The Marathon Pads podľa výrobcu vydržia najdlhšie a veľmi rýchlo sa dostanú optimálnej miery response. Ideálne do yoya, ktoré máte stále pri sebe a chcete najlepší výkon bez údržby a častej výmeny padov.

Ďalšie informácie
Výrobca YoYoFactory
Farba Colorful
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete:YoyoFactory Response Pads sada
Vaše hodnotenie

Žiadne súvisiace príspevky

Mohlo by sa ti páčiť