Hracie karty Theory11 Citizens

Hracie karty Theory11 Citizens

Šach Out of the Blue

Šach Out of the Blue

Šach Paco Sako

SKÚSTE NIEČO NOVÉ!

Už vás nebaví hrať sa na vojnu a hľadať mier? Táto nová šachová stolová hra sa síce podobá na starý známy šach, ale je úplne iná! Pako Sako je šachová hra s premysleným nádychom a ohromujúcou hrateľnosťou. Hra predstavuje konštruktívny rozhovor alebo vývoj, v ktorom obe strany spájajú svoje vedomosti, myšlienky a silu.

ZÁBAVNÁ A ĽAHKO NAUČITEĽNÁ! Ako na to? Na rozdiel od štandardného šachu sa figúrky nezachytávajú a neodstraňujú z hry. Namiesto toho sa čierne a biele figúrky môžu spojiť do zväzku a zostať aktívne na jednom políčku. Pri objatí každý komponent preberá pohyby oboch šachových figúrok, Predstavujeme kreatívny dizajn s prepojenými figúrkami. Konečným cieľom je nájsť spôsob, ako "objať" kráľa druhého hráča prostredníctvom inteligentnej a strategickej hry.

STRATEGICKÁ HRA - ZACHYŤTE SVOJ ĎALŠÍ ŤAH! Hra je do veľkej miery zameraná na vzory a kreativitu, a nie na výhodu figúr. Po vytvorení zväzov nimi môžu obaja hráči stále hýbať; môžete prevziať zväz a uvoľniť svoju figúrku tým, že ju nahradíte inou figúrkou; a nakoniec vytvoriť reťazovú reakciu, ktorá skutočne zvýrazňuje herný štýl Paco Sako. Niekedy ide o to, aby ste si udržali dynamiku a trpezlivosť.

 

26,99 €
Dostupnosť: Skladom (odosielame hneď)
SKU
Šach Paco Sako
  •  Výrobca: Paco Ŝako
Ďalšie informácie
Výrobca PacoŠako
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete:Šach Paco Sako
Vaše hodnotenie

Žiadne súvisiace príspevky