UrbanGuruBox MAESTRO

UrbanGuruBox MAESTRO

UrbanGuruBox LEGEND

Mix darčekov za pár sekúnd!

Ak stále neviete, čím obdarovať svojich najmilších, máme pre Vás riešenie - Urban Guru BOX!

Mix našich najpredávanejších produktov, ktoré si získajú každého. I napriek prvotných nezdarom nič neskončí v kúte! Práve naopak, naše produkty je veľmi ťažké pustiť z ruky :)

Vo verzii LEGEND nájdete:

  • Gibbon Slackline classic 15m + tps
  • KROM STROGO kendama biela
  • Aerobie Skylighter žlté LED frisbee
  • footbag 12 panel čierno žltý

 

(v celkovej hodnote 116,46 €)

Ak máte záujem vložiť do boxu iný produkt, neváhajte nás kontaktovať, prípadne napíšte do poznámky a darčekový box prispôsobime Vašim požiadavkám.

114,99 €
Dostupnosť: Skladom (odosielame hneď)
SKU
ug box legend

Urban Guru box LEGEND

Mix našich najpredávanejších produktov, ktoré si získajú každého. Doprajte svojim ratolestiam zábavu, ony Vám doprajú čas pre seba :)

Urban Guru boxy sú dodávané v darčekovom balení, takže už nemáte žiadne ďalšie starosti s balením. V boxe je tiež kartička určená na venovanie.

Ak máte záujem vložiť do boxu iný produkt, neváhajte nás kontaktovať, prípadne napíšte do poznámky a darčekový box prispôsobime Vašim požiadavkám.

UrbanGuru box LEGEND obsahuje:

  • Gibbon Slackline classic: Obľúbený popruh ako pre začiatočníkov, tak aj pre všetkých slackline nadšencov. Univerzálny a odolný 15 m slackline so šírkou 5 cm, ktorý zvládne nastaviť naozaj každý. Tieto vlastnosti z neho robia jeden z najobľúbenejśích popruhov na školách a v telocvičniach po celom svete. Obsahuje TREEWEAR set na ochranu stromov.
  • KROM STROGO kendama: Tradičná japonská drevená hračka, ktorá sa teší stále väčšej obľube. Ken z kvalitného bukového dreva v tvare "KROM BL", tama vybavená ložiskom a extra lepivý povrch tamy(LOL Clear) sú zárukou tej najvyššej priľnavosti, ktorá je potrebná pri vykonávaní množstva trikov. Súčasťou balenia aj nálepky a náhradná šnúrka. Hra s kendamou ponúka množstvo zdravotných benefitov. Pomáha zlepšovať reflexy, rovnováhu, rozvíja kreativitu a zároveň zlepšuje koordináciu pohybov.
  • Aerobie Skylighter: LED frisbee, s ktorým zábava nekončí ani po zotmení. Dve LED diódy nádherne osvetlia stred a priesvitné okraje disku, takže letiaci tanier je skvelo vidieť aj v tme. Priemer 25 cm, vymeniteľné batérie s výdržou cca 50 hodín sú súčasťou balenia.
  • Footbag: plnený kremičitým pieskom, vďaka čomu je veľmi stabilný. Vyrobený je zo syntetickej brúsenej kože (semiš), čo zaručuje výbornú priľnavosť pri hre. Počet panelov: 12 V zásade platí: čím menej panelov, tým väčšia stabilita. Čím viac panelov, tým väčšia presnosť a odraz. Priemer 5 cm. Hmotnosť 50g.
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete:UrbanGuruBox LEGEND
Vaše hodnotenie

Žiadne súvisiace príspevky