MoYu Meklong 6x6x6 rubikova kocka

MoYu Meklong 6x6x6 rubikova kocka

GAN 460 M 4x4x4 magnetická kocka

GAN 460 M 4x4x4 magnetická kocka

GAN Halo Smart speedcube časomiéra

Predstavujeme vám GAN Standard Halo Smart časomiéru - dokonalý nástroj na meranie času pri  speedcubingu! Časomiéra je vybavená funkciou automatického výpočtu priemeru 5 (AO5), ktorá vám umožní jednoducho sledovať váš pokrok a zlepšovať vaše riešiteľské schopnosti. Obsahuje tiež 90 rôznych súprav svetelných efektov, ktoré sa prispôsobia vášmu preferovanému štýlu a farbe!

GAN Halo Smart je vďaka svojim výnimočným vlastnostiam vysokokvalitným časovačom pre speedcubing. Má internú pamäť, ktorá pojme až 10 000 výsledkov, a možno ju pripojiť k aplikácii CubeStation na personalizovaný tréning a sledovanie pokroku. Okrem toho ponúka prispôsobiteľné osvetlenie s možnosťou výberu z 90 rôznych svetelných efektov.

S 32-hodinovou výdržou batérie je tento časovač ideálny pre speedcuberov, ktorí sú neustále na cestách. Navyše vďaka priloženej nabíjateľnej batérii sa nemusíte starať o neustálu výmenu batérií. Tento časovač je nielen neuveriteľne funkčný, ale aj ľahký a kompaktný, takže ho môžete ľahko vziať so sebou kamkoľvek.

 

47,99 €
Dostupnosť: Skladom (odosielame hneď)
SKU
GAN speedcube časomiéra

Táto verzia obsahuje aj technológiu Bluetooth a je kompatibilná s aplikáciou cube station a cloudovým úložiskom. Nabíjací kábel je súčasťou balenia.

Ďalšie informácie
Výrobca GAN
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete:GAN Halo Smart speedcube časomiéra
Vaše hodnotenie

Žiadne súvisiace príspevky