0902 110 378 • office@mushroom.sk • Dodanie od 1,5 €, nad 50 € zadarmo • 99% tovaru skladom

Vitajte!

Gibbon Slackframe

  • Doručenie zdarma!      

Viac pohľadov

Gibbon Slackframe
69,99 €

Dostupnosť: Skladom

K inštalácii slackline kdekoľvek, bez nutnosti použiť stromy 
Stojí stabilne, rýchlo sa rozkladá.
Variabilné nastavenie výšky lajny ( 3 úrovne)
Konštrukcia odolná poveternostným vplyvom.
Vhodné na záhradu domu, do školy a pre športové kluby

Popis

Detaily

SLACKFRAME

Slackframe je riešenie pre miesta, kde nie sú stromy, alebo je potrebné zaručiť požadovanú výšku popruhu jeho zdvihnutím. Táto stabilná konštrukcia z lakovanej nerezovej ocele sa môže použiť v akomkoľvek teréne. Rýchlo sa rozkladá a môžete si vybrať z 3 úrovní výšky popruhu.

 

Set obsahuje:

  • 1 ks Konštrukcia tvaru "A" s možnosťou výberu výšky slackline 30, 50 a 70cm nad zemou

Slackframe je jedinečné riešenie pre miesta, kde nie sú žiadne stromy či stĺpy a popruh nieje za čo uchytiť a predovšetkým dvihnúť do požadovanej výšky. Pomocou Slackframe môžete natiahnuť slackline naozaj skoro hocikde. Slackframe môže slúžiť aj ako dodatočný kotviaci bod, takže vďaka nemu môžete skrátiť alebo rozdeliť dĺžku napnutej lajny. To je vhodné napríklad v športových kluboc či školách, kde treba vytvoriť slackline ihrisko pre celú skupinu ľudí.

Vaša záhrada sa stane zábavných parkom pre deti, ktoré pomocou ktréningu koordinácie pohybov a dobrej rovnováhe budú mať zdravý základ pre akýkoľvek ďalší šport či aktivitu, alebo sa stanú rovno profi slacklinermi.

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Výrobca Gibbon
Typ Konštrukcia
Dĺžka Nie
Šírka Nie
Napínanie Nie
Farba Žltá
Recenzie
Budeme veľmi radi, ak sa s nami podelíš o Tvoj názor - a kľudne nás poriadne skritizuj, aby sme sa mohli polepšiť :) Ale aj pochvala nás poteší :)
Zle sa Ti orientovalo na stránke? Našiel si gramatickú chybu, preklep? Mal si technický problém, niečo nefungovalo? To všetko nás zaujíma.
Za Tvoju pomoc Ti úprimne ďakujeme a pošleme zľavu 10%!
Poslať
Kupón: df56s5d8